Zespół

Nasz zespół

Dominik Tabor, fizjoterapeuta, osteopata

mgr Dominik Tabor

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, założyciel praktyki Fizjoterapia Tabor oraz witryny Fizjoterapeutaradzi.pl. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz AWF Kraków. Student medycyny osteopatycznej w Still Academy of Osteopathy. Uczestnik wielu szkoleń w kraju i za granicą, specjalizuje się głównie w medycynie manualnej. Podstawą jego podejścia do pacjenta jest globalne spojrzenie na ciało oraz wnikliwe badanie, pozwalające dokładnie ocenić przyczynę zaburzenia oraz określenie indywidualnego planu terapii. Doświadczony sportowiec, nieprzerwanie od 2008 roku. Zdobywca medali Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i biegach przełajowych. Prywatnie miłośnik gry na gitarze oraz sportu.

Dominik ma na swoim koncie wiele dyplomów i certyfikatów. Najważniejsze z nich to:

 • Studia medycyny osteopatycznej – Still Academy of Osteopathy (w trakcie) (bez certyfikatu)
 • Fascial Manipulation ® – Manipulacja Powięzi – level I i II – Antonio Stecco M.D. PhD
 • Fascial Manipulation for internal dysfunction – Manipulacja Powięzi w leczeniu dysfunkcji wewnętrznych – Antonio Stecco M.D. PhD, Andrea Passini, Luigi Stecco
 • Kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie – mgr  Bogusław Mazur D.O.
 • Stawy obwodowe – osteopatyczna diagnostyka i leczenie – mgr Bogusław Mazur D.O.

i wiele innych.

Certyfikaty i dyplomy Dominika

Dawid Nachman, fizjoterapeuta

Dawid Nachman

fizjoterapeuta

Absolwent AWF Kraków, UJCM oraz KWSPZ. Uczestnik wielu szkoleń o tematyce osteopatycznej oraz różnych metod terapii manualnej. Jego drogę szkoleniową cechuje otwartość. Nie zamyka się i nie ocenia negatywnie żadnej z metod, starając się wyciągnąć z każdego podejścia elementy, które związane w całość pomogą odnaleźć osobny klucz do wyleczenia dysfunkcji każdego pacjenta z osobna. Pasjonat tenisa, sportów walki. 8 lat grający w piłkę nożną, 4 lata trenujący biegi lekkoatletyczne.

Dawid ciągle poszerza swoje kompetencje, czego dowodem są poniższe dyplomy i certyfikaty. Najważniejsze z nich to:

 • Medycyna Manualna w koncepcji FRS – lek.med. Radosław Składkowski
 • Pinoterapia – mgr Maciej Graczykowski, mgr Tomasz Rafalski
 • Terapia wisceralna –  mgr Jakub Bojar, mgr Jakub Stasiak, mgr Jakub Mulawka
 • Igłoterapia – Karol Szapel
 • Akupunktura równoważąca metodą dr Tana – Michał Urgacz, Mahmoud Manssour

i wiele innych.

Certyfikaty i dyplomy Dawida

Kamila Tabor, fizjoterapeuta

mgr Kamila Tabor

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. W swojej praktyce wykorzystuje głównie techniki terapii manualnej oraz narzędziowej. Chętnie i aktywnie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach, podnosząc poziom swoich kwalifikacji. Lubi pracować z dziećmi, a w kręgu jej zainteresowań znajduje się również fizjoterapia uroginekologiczna.

Najważniejsze dyplomy i certyfikaty Kamili to:

 • Masaż tkanek głębokich – mgr Patryk Sobotka, dr Maciej Duczyński
 • Pinoterapia – mgr Tomasz Rafalski, mgr Bartosz Czajka
 • Diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym – Miłosz Parchimowicz Msc PT, OMPT
 • Sports taping – Chris Boynes.

Certyfikaty i dyplomy Kamili

Fizjoterapia i osteopatia to nasza pasja

Naszą misją jest niesienie pomocy w różnych stanach przewlekłych oraz nagłych oraz uświadamianie pacjentów odnośnie możliwości leczenia różnych dolegliwości, nie tylko układu ruchu, za pomocą osteopatii i fizjoterapii. Dla nas nie jest to jedynie praca – stanowi to część naszego życia i naszą wielką pasję. Podnosimy nieustannie nasze kwalifikacje oraz wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą, co gwarantuje najwyższy poziom leczenia oraz skuteczność terapii.

 
Bazujemy na globalnym podejściu do problemu pacjenta. Podstawą naszej pracy jest dokładny wywiad oraz badanie, które pozwala precyzyjnie określić jego przyczynę. Każdą osobę pojawiającą się w naszej praktyce analizujemy całościowo, biorąc pod uwagę czynniki fizyczne, psychiczne oraz społeczne. Takie podejście umożliwia nam optymalizację leczenia oraz oddziaływanie na cały organizm, a nie tylko na miejsce odczuwania dolegliwości.