O nas

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipi scing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullam corper mattis, pulvinar. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tinci dunt eget leo. Nullam quis vulpu tate orci, ac accum san quam.

Lorem ipsum

Ut elit tellus, luctus nec ullam corper mattis, pulvinar. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tinci dunt eget leo. Nullam quis vulpu tate orci, ac accum san quam. Morbi frin gilla congue libero.

Lorem ipsum

Nasza historia

Pomysł stworzenia własnej działalności fizjoterapeutycznej oraz osteopatycznej tlił się w głowie Dominika od niemal samego początku zainteresowania fizjoterapią, czyli niemal od 2008 roku. Dlaczego od tego czasu? Wtedy to, przy pierwszej swojej kontuzji, zetknął się z fizjoterapeutą. To właśnie w tym momencie narodziła się wielka pasja, która doprowadziła do powstania naszej działalności.

Nasz zespół charakteryzuje wysoka świadomość problemów pacjentów wynikająca z przebytych własnych dolegliwości, urazów i kontuzji. Dodatkowo wynosimy bogate doświadczenie z czynnie uprawianego sportu, nieprzerwanie od kilkunastu lat. Znajomość specyfiki aktywności takich jak bieganie, lekka atletyka, piłka nożna, tenis czy trening siłowy pozwala nam na postawienie się na pozycji pacjenta oraz opracowanie indywidualnego oraz skutecznego planu leczenia.

Dbamy o szeroką dostępność naszych usług. Osteopatia i fizjoterapia dostępna jest zarówno w Bochni, jak i w Krakowie. 

Fizjoterapia i osteopatia to nasza pasja

Naszą misją jest niesienie pomocy w różnych stanach przewlekłych oraz nagłych oraz uświadamianie pacjentów odnośnie możliwości leczenia różnych dolegliwości, nie tylko układu ruchu, za pomocą osteopatii i fizjoterapii. Dla nas nie jest to jedynie praca – stanowi to część naszego życia i naszą wielką pasję. Podnosimy nieustannie nasze kwalifikacje oraz wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą, co gwarantuje najwyższy poziom leczenia oraz skuteczność terapii.

Bazujemy na globalnym podejściu do problemu pacjenta. Podstawą naszej pracy jest dokładny wywiad oraz badanie, które pozwala precyzyjnie określić jego przyczynę. Każdą osobę pojawiającą się w naszej praktyce analizujemy całościowo, biorąc pod uwagę czynniki fizyczne, psychiczne oraz społeczne. Takie podejście umożliwia nam optymalizację leczenia oraz oddziaływanie na cały organizm, a nie tylko na miejsce odczuwania dolegliwości.